Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací

Náš tým je stabilní, tvoří ho jak daňoví specialisté, účetní, tak i brigádnce, bez kterých administrativní práce prostě nejde. A táhneme za jeden provaz. Na koho se můžete obrátit:

Ing. Helena Štětinová, LL.M. - daňový poradce od roku 1994, člen Komory daňových poradců ev. č. 2256. Kromě řízení firmy a péče o zákazníky poskytuje daňové, účetní, organizační a insolvenční poradenství, člen KDP ČR od roku 1996, kontinuální vzdělávání včetně certifikátů. Ve volném čase miluje golf, cestování a Itálii. 

Ing. Bohumila Vášová - členem našeho týmu je od roku 2008, všestranný odborník, specializace na DPH a spotřební daně. Ráda tráví čas se svojí rodinou a přáteli.

Ing. Irena Čížkovská -  připojila se k nám v roce 2017, ihned se zařadila do týmu, jehož je velkou posilou. Kompletně vede účetnictví středních a malých firem a výborně se orientuje v daních. Ve volném čase pracuje s dětmi, v Obecním zastupitelstvu a ve Sboru dobrovolných hasičů.

Jana Netušilová -  nastoupila po mateřské dovolené v roce 2017, zabývá se zejména zpracováním účetnictví velkých společností. Její vášní je zahrada.


Iveta Breberová - stabilním členem týmu je od roku 2008, komplexně se stará o účetnictví středních firem, specializuje se také na majetek a silniční daň. Ve volném čase ráda cestuje.

Kateřina Hrabánková - pracuje s námi již od roku 2001, všestranná účetní a vyhlášený odborník na mzdové účetnictví, právo a personalistiku. Po práci se ráda věnuje tvořivým a uměleckým činnostem.