Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací

Náš tým je stabilní, tvoří ho jak daňoví specialisté, účetní, tak i brigádníci, bez kterých administrativní práce prostě nejde. A táhneme za jeden provaz. 


Ing. Helena Štětinová, LL.M.

Jednatelka společnosti

Daňový poradce od roku 1994, člen Komory daňových poradců ev. č. 2256. Kromě řízení firmy a péče o zákazníky poskytuje daňové, účetní, organizační a insolvenční poradenství. Důraz klade na pravidelné vzdělávání. Specializuje se na řešení náročných účetně-daňových případů. Ve volném čase miluje golf, cestování a Itálii.


helena.stetinova@camaret.cz

+420 777 707 321


Ing. Bohumila Vášová

Senior účetní

Bohunka je nepostradatelným členem našeho týmu od roku 2008, všestranný odborník specializující se na DPH a spotřební daně. Volný čas ráda tráví se svojí rodinou a přáteli.


bohumila.vasova@camaret.cz

+420 775 573 337


Jana Netušilová

Účetní

Jana se do našeho týmu přidala po mateřské dovolené v roce 2017, zabývá se zejména zpracováním účetnictví velkých společností. Její vášní je zahrada.


jana.netusilova@camaret.cz 

+420 774 707 321


Ing. Veronika Hájková

Účetní analytik

Veronika Hájková se účetnictvím a daněmi začala zabývat již v průběhu studia na VŠE v Praze. Po studiu se věnovala zpracování komplexního účetnictví firem a následně poradenství v oblasti účetnictví. Má zkušenosti v oblasti daní, přeměn obchodních společností, konsolidovaných účetních závěrek a likvidací firem. Pomáhá klientům s účetní problematikou, zatímco oni sami mají čas věnovat se svému podnikání. Její záliba je četba a cestování.


veronika.hajkova@camaret.cz 

+420 777 707 317


Martina Klimentová

Účetní

Martina se účetnictví věnuje již od ukončení střední školy v roce 2005. V roce 2021 si zvýšila vzdělání na vysoké škole. V minulosti pracovala na pozici účetní v účetní firmě a poté ve státní organizaci. Ve volném čase se věnuje svým třem dětem a koníčkům. 


martina.klimentova@camaret.cz 


Ing. Helena Landová

Účetní

Helena se s účetnictvím seznámila na střední škole a poté pokračovala studiem na vysoké škole v oboru finance a účetnictví. Následně pracovala jako hlavní účetní ve velké organizaci a nyní se přes deset let věnuje se komplexnímu zpracování účetnictví právnických osob. Má rovněž zkušenosti s účetnictvím dle vyhlášky č. 504/2002 Sb., pro účetní jednotky, u kterých hlavním předmětem činnosti není podnikání (např. spolky, zájmová sdružení právnických osob). Ráda s klienty spolupracuje na nalezení optimálních způsobů řešení vedoucích k přehlednému obrazu hospodaření jejich společnosti.


helena.landova@camaret.cz 

+420 775 573 332Ing. Lucie Laubová  

Mzdová účetní

Lucie doplnila náš tým v roce 2023. Je specialistkou na pracovní právo a mzdovou problematiku, ve které se pravidelně dále vzdělává. Svůj volný čas ráda tráví s rodinou.


lucie.laubova@camaret.cz 

+420 606 636 111