Aktuality

Volná pozice: Administrativní výpomoc

Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegyni na administrativní výpomoc. Flexibilní pracovní doba 10-15 hodin týdně (dle aktuální potřeby kanceláře). 150,- Kč / h. na DPP s možností navýšení. Spolehlivost, samostatnost a znalost MS Excel nutností.

Místo výkonu práce: Všechromy 26, Strančice, Praha-východ.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail: helena.stetinova@camaret.cz.


Pravidelně podporujeme tyto organizace:


PF 2023

Za celý náš tým Vám do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů a těšíme se na spolupráci v roce 2023.


Vymezujeme se proti agresi Ruska vůči Ukrajině.

Slava Ukrajini! Herojam slava!


Digitalizace a automatické vytěžování dokladů

Současná doba přináší nové výzvy. Jedna z nich je digitalizace účetnictví. A ta oslovila i nás. Ačkoliv pro každou účetní je vždy papír ta alfa i omega pro kontrolu, ověření formální i věcné správnosti podkladu pro účetní případ, i my chápeme, že těch papírů je už příliš. Naším cílem je plně digitální účetnictví, cestou je spolupráce se systémem wflow.cz, který umožňuje:

  • přehrát doklad ve zdrojové formě nebo v pdf do vlastní databáze, s kterou mohou pracovat manažeři (schvalování dokladů, placení atd),
  • v systému wflow tyto doklady "přečte" a údaje přepíše do strojového kódu (obchodní název, DIČ, datumy, splatnosti, údaje o ceně a plnění a pod.)
  • ze systému wflow se takový doklad automaticky přehraje do účetního programu bez toho, aby účetní musela všechny údaje ručně přepisovat do systému. Účetní doklad zkontroluje a zaúčtuje.

V případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit, abychom pro Vás připravili prezentaci.